Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku POSZUKIWANI SPECJALIŚCI BHP, PPOŻ ORAZ PIERWSZEJ POMOCY

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

POSZUKIWANI SPECJALIŚCI BHP, PPOŻ ORAZ PIERWSZEJ POMOCY
Bełchatów

Opis stanowiska

Poszukujemy specjalistów BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy do współpracy przy projektach na terenie Bełchatowa i okolic.

Wymagania

Preferowane osoby samodzielne i z doświadczeniem w wyżej wymienionych profilach działalności.

Oferujemy

Działamy na podstawie umowy zlecenie lub zrealizujemy wystawioną fakturę.

GWARANTUJEMY JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY I TERMINOWĄ REALIZACJĘ PŁATNOŚCI!