Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Pracownik Administracyjno - Biurowy

Katowice

, ITALMEC Sp. z o.o.

Pracownik Administracyjno - Biurowy
Katowice

Opis stanowiska

Firma Italmec Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, poszukuje pracownika na stanowisko:
Pracownik Administracyjno-Biurowy.

Zakres obowiązków

- samodzielne prowadzenie sekretariatu
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
- zaopatrywanie firmy w materiały potrzebne do funkcjonowania biura
- realizowanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego;
- wspomaganie pracy innych działów
- dbałość o wizerunek firmy

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie min. licencjat – mile widziane ekonomiczne
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- dobra znajomość języka angielskiego – w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację
- mile widziana znajomość języka włoskiego
- samodzielność w działaniu
- systematyczność i umiejętność organizacji pracy
- znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

- ciekawą pracę z możliwością zdobywania nowych doświadczeń
- pracę w młodym zespole, w międzynarodowym środowisku
- przyjazną atmosferę w pracy
- przystępną lokalizację w centrum miasta

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Italmec Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.