Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Analityk rynku – branża energetyczna

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Analityk rynku – branża energetyczna
Warszawa

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy z branży energetycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Monitorowanie fundamentalne i ekonometryczne polskiego i europejskiego rynku energii elektrycznej,
  • Tworzenie i utrzymywanie modeli prognostycznych, modeli wycen i narzędzi analitycznych
  • Sporządzanie prognoz cenowych w różnych horyzontach czasowych w zakresie energii elektrycznej, gazu ziemnego i produktów powiązanych,
  • Przygotowywanie danych i raportów na potrzeby informacji zarządczej,
  • Współpracę narzędziową  w zakresie operacyjnego zarządzania ryzykiem działalności handlowej Spółki,
  • Wsparcie w zakresie analiz czynników regulacyjnych,
  • Wsparcie i współpracę z innymi działami organizacji.

Wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Znajomości języków programowania (Python, VBA, SQL),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Wykształcenia wyższego (preferowane: matematyka, statystyka lub pokrewne),
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym szczególnie Excela,
  • Umiejętności pracy na dużych zbiorach danych,
  • Zainteresowania problematyką handlu energią, handlem na rynkach commodities lub finansowych – co będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności zarządzania pracą własną, terminowości i skrupulatności.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wysokiej postawy oraz dodatkowo premii rocznej,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę multisport,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, perspektywicznej firmie w branży energetyki odnawialnej,
  • Możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego poprzez system dopasowanych szkoleń i warsztatów,
  • Przyjacielską atmosferę w firmie działającej w oparciu o najnowocześniejsze standardy pracy.