Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Kasjer/Sprzedawca (Stacja Paliw)

Poznań

, InterKadra

Kasjer/Sprzedawca (Stacja Paliw)
Poznań

Opis stanowiska

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Numer referencyjny: KS/POZ/STP

Obowiązki:

• Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
• Obsługa Klienta
• Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Wymagania

Wymagania:

• Aktualne badania sanepidu (warunek konieczny)
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Dyspozycyjność
• Ukończone 18 lat

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę cywilno-prawną podpisywaną z InterKadra
• Bezpłatne szkolenie kasjerskie
• Stawkę godzinową