Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku HR EXPERT/HRBP

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

HR EXPERT/HRBP
Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Prowadzenie rekrutacji na wszystkich szczeblach organizacji (na menedżerskim – ze wsparciem firm zewnętrznych).
– Organizacja, projektowanie i prowadzenie szkoleń.
– Wdrażanie i administrowanie narzędziami do oceny wyników pracy i kompetencji.
– Administracja procesem onboardingu i offboardingu pracowników.
– Organizacja eventów i realizacja zadań z obszaru employer branding.
– Udział we wdrażaniu zmiany organizacyjnych, bycie partnerem i doradcą dla menedżerów w budowaniu zespołów i zmianach struktur.
– Tworzenie procedur i instrukcji HR.
– Odpowiedzialność za budżety szkoleniowe.
– Prowadzenie działań zgodnych z wartościami firmy.
– Udział w rozwijaniu kultury organizacyjnej opartej o wartości.
– Wdrażanie strategii employer branding – ze szczególną orientacją na współpracę z uczelniami i studentami, aktywność firmy w social mediach i obecność firmy w lokalnej społeczności.
– Wdrażanie różnorodnych narzędzi rozwoju pracowników – na wszystkich szczeblach organizacji.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Język angielski na poziomie B1/B2 – gotowość do codziennej komunikacji.
– Umiejętność skutecznego prowadzenia rekrutacji.
– Kompetencje w zakresie organizacji szkoleń w oparciu o badanie potrzeb organizacji.
– Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.
– Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
– Dobra organizacja własnej pracy.
– Współpraca z ludźmi na każdym szczeblu organizacji.
– Mile widziana znajomość systemu Success Factors.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
– Dokładne i staranne szkolenie zawodowe.
– Bogaty pakiet socjalny.
– Rozwój zawodowy – praca w firmie podlegającej ciągłemu rozwojowi.