Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Elektronik

Opole

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Elektronik
Opole

Opis stanowiska

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– międzynarodowej firmy z branży spożywczej, lidera branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektronik

Miejscepracy: Opole, woj. opolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • utrzymanie ruchu - diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawę maszyn i urządzeń,
  • konserwację i remonty maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • uruchamianie nowych projektów i optymalizacje pracujących już systemów automatyki,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi,
  • współpracę z firmami zewnętrznymi podczas serwisowania maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie innych zadań niezbędnych na tym stanowisku.

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego technicznego,
  • Świadectwa kwalifikacji E do 1kV,
  • Dobrej znajomości obsługi komputera,
  • Znajomości programowania sterowników PLC Siemens S7,
  • Znajomości czytania schematów elektrycznych,
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – co będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane bezwzględnie,
  • Gotowości do pracy w systemie 3–zmianowym (w tym również w weekendy).

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, dofinansowanie do obiadów oraz kartę MultiSport),
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy ze znanymi markami w międzynarodowym środowisku,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pozytywną atmosferę pracy w gronie profesjonalistów.