Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku PROJEKTANT / KONSTRUKTOR AutoCad 3D

Kostrzyn nad Odrą

, Idea HR Doradztwo Personalne

PROJEKTANT / KONSTRUKTOR AutoCad 3D

Opis stanowiska

IDEA HR jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PROKEKTANT / KONSTRUKTOR AutoCad 3D

Zakres obowiązków:
- praca w programie AutoCad 3D
- tworzenie nowych projektów
- wykonywanie dokumentacji technicznej
- współpraca z innymi działami firmy oraz koordynacja prac nad projektami

Wymagania

Oczekiwania:
- praktyczna umiejętność projektowania - oprogramowanie AutoCad 3D
- minimum roczne doświadczenie, mile widziane w zakładzie produkcyjnym
- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- rozbudowany pakiet medyczny dla pracowników i członków rodziny
-system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych