Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Frontend Developer (Vue/React)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Frontend Developer (Vue/React)
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: zdalnie/Wrocław/Legnica

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • budowaniem aplikacji w oparciu o React lub Vue,

  • prowadzeniem działań rozwojowych oprogramowania software’owego,

  • implementowaniem oprogramowania u Klientów z różnych branż w Polsce i za granicą,

  • dbaniem o jakość kodu, zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w rozwoju aplikacji opartych o React lub Vue,

  • pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),

  • znasz HTML, CSS/SCSS, JavaScript, Typescript,

  • możesz pochwalić się znajomością wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych,

  • cechują Cię: stała gotowość do rozwoju, umiejętności analitycznego myślenia, a także pracy zespołowej,

mile widziane: znajomość języka angielskiego oraz certyfikat Agile.

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • wynagrodzenie na B2B:
    Mid (2-3 lata) 7.500 - 11.000 zł netto
    Senior (>3 lat) 11.000 - 14.500 zł netto
    Ekspert (min. 5 lat) 14.500 - 18.000 zł netto

  • dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje, technologiczne meetupy oraz do kursów kierunkowych i studiów podyplomowych,

  • współpracę długoterminową,

  • dowolną formę zatrudnienia,

  • pracę w biurze we Wrocławiu lub Legnicy lub zdalnie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • cotygodniowe lekcje języka angielskiego z native speakerem.