Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Mechanical Design Engineer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Mechanical Design Engineer
Wrocław

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy inżynieryjnej – szukamy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/zdalnie

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • wykonywaniem rysunków technicznych w zakresie modeli 3D oraz 2D dla nowych i istniejących projektów,

  • utrzymywaniem kontaktu z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi zagranicznymi,

  • ścisłą współpracą z inżynierami w ramach pracy nad projektami mechanicznymi,

  • nadzorem nad terminowością realizowanych projektów.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe inżynieryjne,

  • masz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVAC,

  • byłeś odpowiedzialny za cykl życia produktu (od specyfikacji klienta po próby produkcyjne),

  • bardzo dobrze znasz programy: Catia V5/V6, SolidWorks, AutoCad, Creo,

  • cechuje Cię analityczne myślenie, lubisz pracę w zespole i jesteś gotowy do podróży,

  • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (B2-C1).

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,

  • pracę przy ciekawych projektach z wykorzystaniem różnych technologii,

  • elastyczne godziny pracy,

  • nieformalne, międzynarodowe środowisko pracy,

  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dedykowane szkolenia, lekcje języków obcych itp.)