Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • cały kraj
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Praca w Holandii na krótki lub długi okres - NL

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Praca w Holandii na krótki lub długi okres - NL
cały kraj

Opis stanowiska

Sam wybierz jak długo chcesz pracować. Możesz wyjechać tylko na 3 miesiące albo na dłużej!
Mamy szeroki wybór ofert prac magazynowych, produkcyjnych i szklarniowych z atrakcyjnymi stawkami! Nawet bez doświadczenia i znajomości języka!

Większość naszych ofert to niewymagające prace polegające na:
kompletowaniu zamówień za pomocą skanera
obsłudze wózków widłowych – jeśli masz uprawnienia
etykietowaniu i przygotowaniu do wysyłki
kontroli jakości
czy pakowaniu produktów spożywczych (w przypadku prac produkcyjnych)

Chcesz poznać aktualne oferty? Zgłoś się!
• Jako jedyni gwarantujemy umową godziny pracy!
• Oferujemy konkurencyjne stawki i atrakcyjny pakiet dodatków płacowych
• Zapewniamy zakwaterowanie na miejscu blisko pracy
• Organizujemy dojazdy do i z pracy
• Pomagamy zaplanować cały wyjazd włącznie z transportem za granicę
• Oferujemy ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

Poza tym możesz liczyć na:
• Wypłaty wypłacane zawsze na czas
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat, kursów językowych, szkoleń oraz programu lojalnościowego OTTO Rewards

Aplikuj już teraz! Zadzwoń pod +48717443100 lub zostaw nam kontakt do siebie!
CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

jak wyżej

Oferujemy

Zakwaterowanie (płatne)