Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Rekruter - specjalista ds. rekrutacji - Poznań

Poznań

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Rekruter - specjalista ds. rekrutacji - Poznań
Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w ramach stanowisk niższego oraz średniego szczebla
  • analiza rynku oraz aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • tworzenie bazy danych kandydatów
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami
  • realizacja celów rekrutacyjnych
  • przygotowywanie raportów i zestawień z prowadzonych projektów rekrutacyjnych

Wymagania

  • min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języków: angielski i rosyjski - mile widziany ukraiński
  • doświadczenie w agencji pracy tymczasowej – mile widziane
  • znajomość branży rekrutacyjnej oraz technik rekrutacyjnych
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • znajomość nowoczesnych metod dotarcia do kandydatów, oraz kreatywność w wyszukiwaniu nowych źródeł
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia w zależności od Twoich preferencji (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy + prowizji uzależnionej od Twojego zaangażowania
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie doświadczonego zespołu
  • możliwość rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • kartę multisport