Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Płatny staż w biurze projektowo - geodezyjnym

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Płatny staż w biurze projektowo - geodezyjnym
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– biura projektowo-geodezyjnego, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Katowic

Poszukujemy studentów geografii/geologii/geodezji do odbycia płatnego stażu w biurze projektowo - geodezyjnym.

Zadania na stanowisku stażysty:

  • wykonywanie prostych prac biurowych i administracyjnych,
  • komputerowa obróbka map,
  • praca w terenie, wykonywanie pomiarów.

Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy kompleksowe szkolenie.
  • Praca w terenie ma charakter wyjazdowy na jeden lub kilka dni.
  • Prawo jazdy nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie,
  • Po ukończeniu studiów możliwość umowy o pracę,
  • Możliwość pracy na pełny etat lub w mniejszym wymiarze, w dowolnym czasie w dni robocze i weekendy między 7.00 a 19.00,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
  • Dodatkowe premie za wyjazdy,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy oraz duże możliwości nauki i rozwoju zawodowego.