Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Business Development Manager - Additive Manufacturing

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Business Development Manager - Additive Manufacturing
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – światowego lidera oferującego innowacyjne rozwiązania dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój sprzedaży komponentów produkowanych w technologii druku 3D z proszków metali,
  • Sporządzanie ofert, prowadzenie sprzedaży w terenie oraz doradztwo techniczne klientom,
  • Projektowanie narzędzi w oparciu o symulacje termiczne, strukturalne i przepływowe,
  • Wsparcie procesu badawczo-rozwojowego przez wykorzystanie i interpretację symulacji,
  • Przygotowanie planów projektowych i inwestycyjnych dla każdej linii produktów,
  • Rozwój relacji z zewnętrznymi wytwórcami i dostawcami technologii,
  • Ocenę technicznej i ekonomicznej wykonalności.
  • Przygotowanie strategii rynkowej i operacyjnej zgodnie z ogólnymi dyrektywami organizacji.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego (na kierunku Inżynierii Materiałowej lub podobnym),
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Wysokorozwiniętych umiejętności sprzedażowych oraz komunikacyjnych,
  • Wiedzy z obszaru stali narzędziowych,
  • Doświadczenia w projektowaniu i produkcji narzędzi, formowania na gorąco, formowania wtryskowego oraz odlewania ciśnieniowego,
  • Doświadczenia w zakresie badań i rozwoju, projektowania i optymalizacji narzędzi i form,
  • Praktycznej umiejętności projektowania w programach SolidWorks, Autodesk Inventor, Moldflow, CAD/CAM, NX i innych,
  • Nastawienia na ciągły rozwój kompetencji, zainteresowania trendami i zmianami zachodzącymi w dziedzinie druku w technologii 3D,
  • Gotowości do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Niezbędne nowoczesne narzędzia pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,
  • Dużą niezależność, otwartą komunikację, przyjazną atmosferę,
  • Możliwość bezpośredniego uczestnictwa w zarządzaniu i rozwoju rozpoznawalną marką,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, w tym udział w licznych szkoleniach.