Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Network Engineer

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Network Engineer
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – globalnej firmy przemysłowej działającej w obszarze produkcji i inżynierii budowlanej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Projektowanie i wdrażanie sieci LAN, WAN oraz sieci bezprzewodowych, routerów, przełączników i innego sprzętu,
  • Budowanie i utrzymywanie sieci rdzeniowej oraz połączeń w centrach danych,
  • Monitorowanie wydajności sieci i aktywne reagowanie na występujące problemy,
  • Przeprowadzanie badań nad produktami, usługami, protokołami i standardami sieciowymi,
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z konfiguracją sieci, mapowaniem sieci, procesami i zapisami usług,
  • Współpraca z kierownikami działów w celu oceny krótko-długoterminowych potrzeb w zakresie przepustowości sieci, utrzymywanie kontaktu z dostawcami i interesariuszami w celu wdrażania produktów i usług sieciowych,
  • Zapewnianie wsparcia dla innych członków personelu technicznego,
  • Dbanie o to, aby wszystkie działania były zgodne z globalnymi zasadami, procedurami, standardami i najlepszymi praktykami IT.

Wymagania

  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu systemami sieciowymi,
  • Ukończonych studiów licencjackich na kierunku Informatyka lub pokrewne,
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Samodzielności w wykonywaniu zleconych zadań,
  • Gotowość do sporadycznych podróży oraz elastycznych godzin pracy,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • Certyfikat CCNA i/lub CCNP – co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w wielokulturowym środowisku,
  • Pracę zdalną,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, tj.: pakiet medyczny oraz platforma benefitowa, oferująca m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki, rabaty,
  • Pełne wdrożenie w nowe obowiązki, przy wsparciu doświadczonego zespołu,
  • Współpraca z kreatywnym zespołem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy, satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Szkolenia rozwojowe oraz możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz Komfortowe i nowoczesne środowisko pracy.