Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Dieren
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji rowerów - Holandia!

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Pracownik produkcji rowerów - Holandia!
Cała Polska

Opis stanowiska

NASZA NAJNOWSZA OFERTA

Firma, w której proponujemy Ci pracę to czołowy producent rowerów w Holandii. Będziesz pracować w bardzo nowoczesnym zakładzie, a do twoich zadań będzie należeć składanie rowerów w całość, czyli montowanie kół, pedałów, hamulców, wkładanie kabli hamulcowych do ram rowerów itp.

Jeżeli szukasz stabilnej pracy na dłużej, dobrze trafiłeś!

Miejsce pracy: Dieren, Holandia

Wymagania:
• Zdolności manualne
• Spostrzegawczość i sumienność
• Motywacja do pracy

Zobacz co zyskasz!
• Pewne wynagrodzenie w euro
• Stabilną pracę na dłużej
• Transport i zakwaterowanie
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• Gwarantowany dodatek do każdej przepracowanej godziny - 11%
• Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8%
• Rezerwę na poczet urlopu
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Minimum formalności
Firma, w której będziesz pracować:
Od 125 lat to największy producent rowerów w Holandii. Rowery tej marki są produkowane w ilości ponad 350 000 sztuk rocznie. Charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem i innowacyjnością stosowanych rozwiązań.

Interesujące? Zgłoś się już teraz!
Zadzwoń pod +48 717 443 100 lub zostaw nam kontakt do siebie. CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

jak wyżej

Oferujemy

jak wyżej