Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży i leasingu samochodów

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Specjalista ds. sprzedaży i leasingu samochodów
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży motoryzacyjno - finansowej – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • doradztwo i sprzedaż samochodów oraz oferowanych usług  finansowych (leasing, najem długoterminowy, kredyt),
  • pozyskiwanie klientów w ramach dostarczanej bazy jak i aktywne poszukiwanie nowych kontaktów,
  • obsługa klientów w zakresie udzielania informacji o zasadach zawierania umów, sporządzanie ofert finansowania, negocjowanie warunków oraz nadzorowanie prawidłowego przebiegu realizacji transakcji,
  • dbanie o zadowolenie i budowanie relacji biznesowych z klientami,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży samochodów, leasingu lub w najmie długoterminowym (CFM),
  • możesz wykazać się znajomością branży motoryzacyjnej,
  • z łatwością obsługujesz pakiet MS Office,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (atut mile widziany),
  • posiadasz łatwość nawiązywania i utrzymywania  kontaktów,
  • jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • podnoszący kompetencje zawodowe pakiet szkoleń,
  • pracę w młodym, wspierającym zespole.