Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Księgowy/Księgowa ds. zobowiązań (AP)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Księgowy/Księgowa ds. zobowiązań (AP)
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta - brytyjskiego Software House, dostarczającego rozwiązania IT dla rynku finansowego - szukamy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/praca hybrydowa

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • nadzorowaniem procesów księgowych, w tym przetwarzania oraz płatności faktur,
  • terminowym i prawidłowym przygotowywaniem i rozliczaniem płatności do dostawców,
  • kontaktem z dostawcami (analiza i ustalanie kont, wyjaśnianie niezgodności etc.),
  • tworzeniem cyklicznych raportów dotyczących faktur oraz płatności, w tym koordynacją zatwierdzeń płatności od odpowiednich osób w grupie, realizacja płatności ad hoc,
  • organizowaniem płatności testowych na nowe dane bankowe,
  • wykonywaniem zadań związanych z zamknięciem miesiąca.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy w księgowości w dziale zobowiązań,
  • ukończyłeś studia wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse) - atut mile widziany,
  • znasz bardzo dobrze język angielski w mowie i piśmie,
  • cechują Cię: duża dbałość o szczegóły, wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne,
  • umiesz dobrze posługiwać się programem MS Excel,
  • jesteś zorganizowaną, proaktywną i zaradną osobą.

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe gratyfikacje w formie bonusów, nagród, premii uznaniowych,
  • elastyczne warunki pracy - możliwość pracy z domu,
  • w ramach programu motywacyjnego możliwość zakupu akcji spółki na preferencyjnych warunkach,
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie na życie, karta multisport, świąteczne karty podarunkowe, zajęcia wellness),
  • program wsparcia psychologicznego pracowników,
  • możliwość skorzystania z lekcji języka angielskiego w godzinach pracy.