Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-316)

Praca na stanowisku Opiekunka do osoby starszej w Neunkirchen od 23.10.15

Cała Polska

, Personal Expert

Opis działalności firmy

  Firma Personal Expert to specjaliści w dziedzinie rekrutacji. Współpracujemy z wybranymi i sprawdzonymi Pracodawcami, dla których rekrutujemy kandydatów do pracy w Polsce, jak i za granicą. Poszukujemy pracowników z branży budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej oraz medycznej dla pracodawców z Polski, Francji, Niemiec, Holandii, Norwegii. Posiadamy certyfikat nr 8620

Opiekunka do osoby starszej w Neunkirchen od 23.10.15
Cała Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy opiekunki do Pani Evy w Niemczech. Seniorka (76 lat) ma początki demencji, początkowe problemy z chodzeniem, zaburzenia rytmu serca, osteoporozę oraz inkontynecje.

Seniorka lubi piec ciasta i potrzebuje przy tym wsparcia, jak i przy innych czynnościach, które wcześniej lubiła wykonywać. Chciałaby, aby opiekunka jeździła z nią do ogrodu i pomagała jej przy zbieraniu ziół. Opiekunka powinna wozić ją do kościoła oraz organizować czas wolny.
Wraz z Panią Evą mieszka córka z rodziną na osobnym piętrze. Dla opiekunki przewidziany jest duży pokój, wyposażony w łóżko, sofę i telewizor. Dostępny jest też Internet.

Wymagania

Potrzebna jest opiekunka z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy. Do codziennych obowiązków należy pomoc przy higienie osobistej oraz pomoc w gospodarstwie domowym (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów).

Oferujemy

Oferujemy pracę w oparciu o umowę zlecenie, ubezpieczenie zdrowotne, pomoc koordynatora, bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie, pokrywamy koszty dojazdu do 150 euro. Za dni świątecznie płacimy podwójną stawkę dzienną. Wyngrodzenie 1300 euro netto za miesiąc.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na nasz adres mailowy: b.zarnawska@personalexpert.pl lub o kontakt telefoniczny: tel + 48 508 478 941