Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Meer
    (Belgia)

Praca na stanowisku Operator EPT

Meer

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Operator EPT
Meer

Opis stanowiska

- obsługa wózka widłowego,
- praca na linii produkcyjnej (jeśli to wymagane).

Wymagania

- dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim i/lub angielskim,
- wcześniejsze doświadczenie w jeździe wózkami EPT,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- własne zakwaterowanie w okolicach Meer / Hoogstraten oraz własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.

Oferujemy

- świetne środowisko pracy,
- umowa belgijska,
- wynagrodzenie 13,70 euro/h brutto,
- dodatek za dojazdy do pracy.