Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Beerse
    (Belgia)

Praca na stanowisku Operator Reach Truck

Beerse

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Operator Reach Truck
Beerse

Opis stanowiska

- przyjmowanie towaru,
- umieszczanie towaru na odpowiednich lokacjach,
- obsługa wózka typu reach truck,
- inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
- własne zakwaterowanie w okolicy Beerse i transport do pracy,
- wcześniejsze doświadczenie w pracy, jako operator RT + certyfikat,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli będzie to wymagane.

Oferujemy

- belgijska umowa,
- możliwość stałego kontraktu,
- stawka 15,45 euro/h brutto,
- dodatek za dojazdy do pracy,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.