Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Glinojeck
    (06-450)

Praca na stanowisku Programista Systemów Automatyki

Glinojeck

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Programista Systemów Automatyki
Glinojeck

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta polskiej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscapracy: zdalnie lub Miejska Górka (wielkopolskie), Środa (wielkopolskie), Gostyń (wielkopolskie), Glinojeck (mazowieckie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie oprogramowania aplikacyjnego dla sterowników, paneli operatorskich,
  • Rozwój i administrację systemów typu SCADA,
  • Opracowanie algorytmu pracy dla maszyn i urządzeń,
  • Tworzenie dokumentacji dla potrzeb systemów sterowania,
  • Udział w ustaleniach projektowych z Klientem oraz inżynierami innych branż.

Wymagania

  • Doświadczenia w projektowaniu i uruchamianiu oprogramowania w sterownikach PLC (Siemens, Beckhoff, Codesys, Inosim),
  • Wykształcenia wyższego technicznego, preferowane Automatyka i Robotyka lub Informatyka,
  • Potwierdzonych umiejętności programowania w językach typu Python/C#/C++,
  • Doświadczenia pracy na systemach DCS,
  • Znajomości programów CAD (AutoCAD/ Eplan/ SEE Electrical),
  • Doświadczenia we wdrożeniach systemów SCADA,
  • Wiedzy i doświadczenia w diagnozowaniu przemysłowych sieci komunikacyjnych,
  • Umiejętności projektowania, programowania, obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę, roboty przemysłowe, systemy wizyjne,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2+,
  • Gotowości do odbywania krótkich delegacji służbowych na terenie województw wielkopolskiego i mazowieckiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w przemyśle spożywczym.

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Nowe i świeże spojrzenie na automatykę,
  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w swojej dziedzinie,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat lub innej preferowanej przez kandydata,
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Uczestnictwo w zespołach międzynarodowych,
  • Możliwość wdrażania unikatowych rozwiązań na rynku automatyki przemysłowej,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w znanej firmie.