Branża

  • Dzieci / Przedszkola

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Niania/Opiekunka

Łódź

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Niania/Opiekunka
Łódź

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Śródmieście

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Opiekę nad dzieckiem w wieku przedszkolnym,
  • Kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem,
  • Wsparcie jego rozwoju – również w zakresie języka angielskiego,
  • Odbieranie dziecka z przedszkola (samochodem lub taksówką),
  • Wykonywanie prac porządkowych w domu.

Wymagania

  • Doświadczenia w opiece nad dziećmi,
  • Pozytywnego nastawienia do pracy i życia,
  • Zaangażowania w aktywne spędzanie czasu, kreatywności,
  • Umiejętności skupienia uwagi dziecka,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, umiejętności pedagogicznych,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Czynnego prawa jazdy (samochód nie jest wymagany) – co będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjności.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzinowym – w zależności od preferencji kandydata,
  • Dogodną lokalizację - centrum Łodzi/Śródmieście,
  • Ciekawą i różnorodną pracę,
  • Stabilne zatrudnienie.