Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-316)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praca na stanowisku dekarza (2 osoby) w Norwegii

Cała Polska

, Personal Expert

Opis działalności firmy

  Firma Personal Expert to specjaliści w dziedzinie rekrutacji. Współpracujemy z wybranymi i sprawdzonymi Pracodawcami, dla których rekrutujemy kandydatów do pracy w Polsce, jak i za granicą. Poszukujemy pracowników z branży budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej oraz medycznej dla pracodawców z Polski, Francji, Niemiec, Holandii, Norwegii. Posiadamy certyfikat nr 8620

Praca na stanowisku dekarza (2 osoby) w Norwegii
Cała Polska

Opis stanowiska

Personal Expert jest cenioną firmą rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Norwegii, Niemczech, Francji, Holandii.
Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy 2 osób do pracy w w Kristiansand na stanowisku: Dekarza

Obowiązki:
Pokrycia dachów płaskich papą termozgrzewalną, umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana.

Wymagania

Wymagania:
Wymagamy wykształcenia kierunkowego – dekarz.
Doświadczenie jako dekarz minimum 5 lat
Znajomości języka norweskiego lub angielskiego (w momencie zgłoszenia 2 osób razem, druga osoba nie musi znać języka)
Referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe.
CV

Oferujemy

Oferujemy:
Zatrudnienie w Kristiansand
Wynagrodzenie 205 Nok/godz. brutto
Oczekiwany dzienny czas pracy: 7,5 godziny, plus ew. nadgodziny
Zapewnione zakwaterowanie
Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)
Data rozpoczęcia w przeciągu 3-6 dni.