Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Mid/Senior Java Developer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Mid/Senior Java Developer
Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży IT– osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa/praca zdalna

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  •        implementacją wielu modułów i komponentów, w tym głównego – aplikacji webowej,
  •        projektowaniem i wdrażaniem nowych funkcji oraz rozszerzeń zgodnych z wymaganiami         klienta,
  •        koordynacją oraz współpracą z pozostałymi działami zaangażowanymi w projekt,
  •        wsparciem technicznym mniej doświadczonych developerów (code reviev & training),
  •        bieżącą obsługą oraz omawianiem aspektów technicznych z klientem,
  •        ostateczną finalizacją i przekazaniem gotowego produktu do klienta.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  •        masz min. 2-letnie doświadczenie jako Java Developer,
  •        posiadasz dobrą znajomość techniczną poniższych technologii:

¨      backend - Java 8, Spring Boot 2+, JPA & JPA Data, Maven

¨      frontend - Angular 5+, WebPack, Node.js, Primefaces , TypeScript

¨      Loading processes: Java 8, Spring Boot 2+, Spring JDBC templates, Spring REST

¨      Lombok, prettier, lint, typescript generator (for DTOs), Spring HATEOAS for REST API

¨      Azure VM's, MSSQL database, Azure Key Vault

  •     znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  •     jesteś otwarty i komunikatywny oraz lubisz być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Oferujemy

Co zyskasz na tym stanowisku:

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym lub zdalnym,
  • zatrudnienie wg. preferencji (UoP/B2B),
  • wynagrodzenie do 25k netto/mc + VAT (B2B),
  • pracę w rozwijającym się projekcie oraz swobodę działania w powierzonej dziedzinie,
  • certyfikowane programy szkoleniowe,
  • system poleceń pracowników,
  • narzędzia pracy.