Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Java/Fullstack Developer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Java/Fullstack Developer
Warszawa

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży IT - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • analizą wymagań, utrzymaniem oraz projektowaniem nowych rozwiązań

  • pełnieniem roli niezależnego konsultanta przed klientem

  • rozwijaniem aplikacji Spring Boot zgodnie z ustalonymi standardami kodowania

  • zwiększaniem dojrzałości DevOps poprzez automatyzację

  • dostarczaniem rozwiązań problemów produkcyjnych

  • badaniem najnowszych technologii w celu zaspokojenia przyszłych potrzeb biznesowych

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w Javie 8+ Spring Boot oraz MVC

  • doświadczenie w korzystaniu z REST API/Microservices lub chętnie podejmiesz naukę

  • posiadasz doświadczenie z bazami danych SQL oraz JPA

  • pracujesz przy użyciu metodyki Scrum

  • cechują Cię: komunikatywność, chęć poznawania nowych technologii oraz analityczne myślenie

  • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (min. B2)

Mile widziane:

  • doświadczenie z CI/CD

  • znajomość Pythona

  • doświadczenie we frontendzie (Angular/React)

  • znajomość standardów bezpieczeństwa IT

  • doświadczenie w pracy z dużą ilością danych

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • zatrudnienie wg preferencji Kandydata (UoP/B2B)

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej

  • wynagrodzenie do 24k netto/mc + VAT (B2B)

  • pracę w długoterminowym, rozwijającym się projekcie

  • certyfikowane programy szkoleniowe

  • system poleceń pracowników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych