Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-077)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy specjalizującej się w instalacjach i automatyce budynkowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę sekretariatu i biura firmowego (w tym zaopatrzenie biura, nadzór nad sprzętem),
  • Komunikacja z podmiotami zewnętrznymi (m.in. bankami)
  • Dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentacji (PZU, KRS, gwarancje ubezpieczeniowe),
  • Prowadzenie rozliczeń w systemie Enova,
  • Wykonywanie innych, bieżących prac administracyjnych.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,
  • Dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Rzetelnego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Stałe godziny pracy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych),
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.