Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy (HVAC)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Doradca Techniczno-Handlowy (HVAC)
Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta oraz dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy na stanowisku:

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • aktywne śledzenie rynku oraz wyszukiwanie projektów inwestycyjnych na danym terenie,
  • przygotowywanie ofert handlowych: dobór techniczny i wycena produktów firmy,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz działań marketingowych,
  • nadzór nad procesem realizacji zamówień w firmie,
  • udział w spotkaniach i szkoleniach,
  • tworzenie raportów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne w zakresie Inżynierii Środowiska - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne,
  • masz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży central wentylacyjnych,
  • znasz branżę HVAC i zagadnienia związane z klimatyzacją, wentylacją i chłodnictwem,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wyróżniasz się determinacją w dążeniu do celu,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • znasz dobrze obsługę komputera, głównie oprogramowanie MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji CRM, SAP, a także CAD oraz umiejętność czytania rysunków technicznych.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód, również do celów prywatnych,
  • liczne benefity (możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, kart sportowych, dofinansowania nauki i szkoleń),
  • pakiet socjalny, w tym wyprawki dla dzieci, upominki okolicznościowe.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez link:

Kontakt:

Business Bridge Group

tel.: 71 788 05 88

rekrutacje@bbgroup.com.pl