Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Specjalista Ds. Magazynowych

Bełchatów

, KS Service

Opis działalności firmy

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Specjalista Ds. Magazynowych
Bełchatów

Opis stanowiska

  • wsparcie dla kierownika logistyki
  • śledzenie i analiza danych magazynowych/wysyłkowych, przygotowywanie raportów
  • udział w optymalizacji procesów logistycznych
  • redukcja ilości błędów załadunkowych
  • realizacja bieżących zadań w obszarze magazynu wyrobów gotowych i realizacja wysyłek

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (inżynierski bądź magisterskie)
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietuOffice (Word, Excel, Outlook)
  • umiejętność zarządzania grupą ludzi
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1/B2

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie w stanowisko pracy (system szkoleń)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze plus premie)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon oraz komputer służbowy)