Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Miejsce pracy: Holandia
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Wiosenne oferty pracy Start już w kwietniu

Miejsce pracy: Holandia

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Wiosenne oferty pracy Start już w kwietniu

Opis stanowiska

Wiosna to najlepszy moment na wyjazd i rozpoczęcie pracy w Holandii!

Dużo świeżych ofert, praca od zaraz z rewelacyjnymi stawkami i GWARANTOWANYMI GODZINAMI PRACY -> a co za tym idzie – gwarantowanym wynagrodzeniem!

Poza tym przyjemne dojazdy do pracy na rowerze, idealna pogoda do zwiedzania i kwitnące tulipany, które w tym czasie można oglądać w całym kraju.

Możesz zacząć jeszcze w kwietniu, nawet zaraz po świętach wielkanocnych!

Nie przegap najlepszych ofert!

Zobacz, jakie prace mamy do zaoferowania:

-prace produkcyjne – krojenie sałat, montaż rowerów, pakowanie produktów do większych kartonów,

-prace magazynowe – kompletowanie zamówień spożywczych, rozładunek i załadunek, pakowanie i etykietowanie elektroniki, przyjmowanie zwrotów i kontrola jakości markowych ubrań, obsługa wózków widłowych bocznych i przednich,

-szklarniowe – praca z sadzonkami ziół, warzyw i owoców

 ze znajomością angielskiego lub bez, na krótki lub dłuższy okres, dla Ciebie i twoich znajomych – każdy znajdzie coś dla siebie

Co możesz zyskać, pracując z nami?

-Konkurencyjne wynagrodzenie i wypłatę zawsze na czas

-Atrakcyjny pakiet dodatków płacowych – za pracę w weekendy, święta, nocne zmiany, nadgodziny, godziny wieczorne czy pracę w niższych temp.

-Gwarantowaną kontraktem liczbę godzin i gwarantowane wynagrodzenie

-Stabilną pracę na pełen etat – na dłuższy lub krótki okres

-Pomoc polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

-Darmowy transport do/z miejsca pracy

-Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi

-Możliwość skorzystania z programu poleceń, OTTO Rewards, FitOTTO czy Happy OTTO Wish!

-Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

-Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej

-Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

-Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat

Atrakcyjne zarobki masz na wyciągnięcie ręki – zadzwoń pod +48 71 744 31 00 lub aplikuj i wykorzystaj szansę!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

Chęci do pracy

Oferujemy

Wszystkich zainteresowanych