Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Project Manager

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Project Manager
Wrocław

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta –  firmy z branży marketingu internetowego – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • budową, planowaniem oraz organizacją pracy osób z różnych zespołów,
  • koordynacją i obsługą wewnętrznych procesów oraz dokumentacji projektowej,
  • utrzymywaniem nadzoru nad projektami oraz informowaniem klienta o postępach – kontrola zakresu i postępu prac, terminów, jakości i kosztów,
  • przeprowadzaniem spotkań, a następnie sporządzaniem i prezentacją raportów,
  • tworzeniem strategii, treści oraz briefów  dla kampanii SoMe,
  • wprowadzaniem zmian na stronach w oparciu o WordPress, Drupal.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  •        masz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  •        cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz samodzielność w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji,
  •        posiadasz wyjątkowe umiejętności komunikacyjne w piśmie i mowie w języku polskim i angielskim (również na potrzeby social media – redagowanie treści reklamowych),
  •        masz łatwość i praktyczne doświadczenie w pracy z zagranicznymi klientami,
  •        możesz pochwalić się dobrą znajomością content marketingu oraz zagadnieniami z obszaru SEO/SEM,
  •        w podstawowym stopniu znasz Google Analytics, Google Ads, Facebook ADS,
  •        jesteś elastyczny/a i otwarty/a na nowe zadania.

Oferujemy

Co zyskasz na tym stanowisku:

  •        stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  •        możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie próbnym,
  •        pełen pakiet szkoleń z zakresu e-commerce,
  •        możliwość współtworzenia kampanii  i projektów realizowanych dla różnych branż i firm z Polski oraz zagranicy,
  •        pracę w wyjątkowo przyjaznej atmosferze w młodym, pełnym pasji zespole nastawionym na rozwój i dobrą zabawę :)