Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Radom
    (26-600)

Praca na stanowisku Specjalista ds. BHP

Radom

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. BHP
Radom

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy działającej w branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Radom, woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Monitorowanie i analizę stanu bezpieczeństwa na terenie zakładu produkcyjnego,
  • Organizowanie szkoleń z zakresu BHP,
  • Aktualizacje oraz utrzymanie właściwego stanu prawnego dokumentacji i jej przechowywania,
  • Ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • Analizę wypadków przy pracy,
  • Planowanie audytów i kontroli w zakresie realizacji polityki BHP,
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP,
  • Opracowywanie i wdrażanie wytycznych do planu poprawy warunków BHP,
  • Planowanie i nadzorowanie badań i pomiarów środowiska pracy,
  • Wdrażanie standardów związanych z poprawą bezpieczeństwa pracy,
  • Tworzenie regulaminów, procedur, instrukcji ogólnych,
  • Opiniowanie instrukcji stanowiskowych,
  • Budowanie i ciągłe doskonalenie kultury bezpieczeństwa,
  • Współpraca z działami oraz firmami zewnętrznymi,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego lub/i studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
  • Stażu, praktyki lub doświadczenia zawodowego w obszarze BHP,
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu BHP i PPOŻ,
  • Umiejętności budowania relacji z pracownikami,
  • Asertywności i konsekwencji w działaniu,
  • Komunikatywności i samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet opieki medycznej, karnety sportowe, dofinansowanie do kursów językowych.