Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Scala (Java) Developer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Scala (Java) Developer
Warszawa

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży IT  – szukamy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa/Zdalnie

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • tworzeniem wysokowydajnych, skalowalnych aplikacji klasy korporacyjnej w środowisku chmury w zespole Machine Learning,
  • współpracą z zespołami Data Science w celu wdrożenia uczenia maszynowego i modeli statystycznych do produkcji oraz zapewnieniem operacjonalizacji modeli, skalowalność i łatwość konserwacji,
  • zastosowaniem wiedzy o frameworkach i algorytmach danych w praktycznych wdrożeniach,
  • projektowaniem, dostawą i zarządzaniem uprzemysłowionymi potokami danych,
  • generowaniem i utrzymywaniem kodu zgodnie z ustalonym standardem kodowania i najlepszymi praktykami,
  • wsparciem architekta w ustaleniu szczegółów realizacji proponowanego projektu,
  • implementacją podstawowych funkcji aplikacji,
  • zbieraniem wymagań technicznych i szacowaniem planowanych prac,
  • komunikacją z klientem,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 6 miesięcy doświadczenia w programowaniu Scala lub solidne doświadczenie w Javie z chęcią pracy w Scali,
  • bardzo dobrze znasz programowanie obiektowe lub funkcjonalne,
  • możesz wykazać się doświadczeniem w modelowaniu danych lub budowaniu aplikacji do przetwarzania danych,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w środowiskach one Cloud,
  • cechują Cię: dobre umiejętności komunikacyjne, chęć poznawania nowych technologii, umiejętność pracy w zespole oraz zdolność sprawnego rozwiązywania problemów,
  • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (min. B2).

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu data pipeline,
  • umiejętność programowania w Pythonie,
  • znajomość wybranych technologii Big Data lub AI (Spark, Databricks, Azure ML, Google AI, Sagemaker),
  • doświadczenie z ETL i DWH,
  •  dobre umiejętności w zakresie SQL,
  • zrozumienie cyklu życia rozwoju ML i algorytmów ML,
  • znajomość praktyk CI/CD.

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • wynagrodzenie do 30k netto/mc + VAT (B2B),
  • elastyczne godziny pracy i zatrudnienie według Twoich preferencji (UoP/B2B),
  • możliwość pracy w biurze lub zdalnie,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • karty członkowskie Multisport dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • szkolenia stacjonarne, warsztaty, konferencje oraz ciągłe wsparcie w zakresie rozwoju umiejętności,
  • swobodę działania w powierzonej dziedzinie i otwartość na Twoje pomysły techniczne,
  • nowoczesny sprzęt biurowy,
  • współpracę z doświadczonymi inżynierami i ekspertami,
  • system poleceń pracowników.