Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. pozycjonowania stron internetowych - SEO

Łódź

, ForMarketing

Opis działalności firmy

Jesteśmy Agencją Interaktywną skupiającą ludzi posiadających bogate doświadczenie prowadzenia kampanii reklamowych. Jesteśmy specjalistami, którzy swoją wiedzę i zaangażowanie pragną poświęcić w celu budowy relacji z Klientami na najwyższym poziomie. Nasza propozycja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Firm otwartych na odważne propozycje i planowanie strategicznych kroków reklamowych. To, co nas wyróżnia to przejrzysta i zrozumiała propozycja wejścia w świat marketingu internetowego. Bogata i elastyczna oferta programów reklamowych jest wyznacznikiem naszej firmy. Nasze propozycje są poparte zaangażowaniem. Chętnie wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, aby Klient osiągnął zamierzony cel.MisjaDostarczenie usług marketingowych na jak najwyższym poziomie w celu zwiększenia efektywności działań rynkowych Klientów. Zrozumienie potrzeb Klientów oraz wyprzedzenie standardów rynkowych a zarazem biznesowym. WizjaNaszym celem jest znalezienie się w czołówce najbardziej cenionych agencji interaktywnych na rynku. Chcemy przyciągnąć Klientów atrakcyjnymi usługami, innowacyjnymi pomysłami oraz indywidualnym podejściem do każdego, nawet najmniejszego projektu. Dzięki zaangażowaniu zgranego i wyspecjalizowanego zespołu oraz doświadczeniu, możemy osiągać założone cele.

Specjalista ds. pozycjonowania stron internetowych - SEO
Łódź

Opis stanowiska

  •   stała praca nad zapewnieniem wysokich pozycji serwisów Klientów w wyszukiwarkach internetowych,
  •   analiza pozycji serwisów Klientów w rankingach,
  •   praca nad optymalizacją treści serwisów Klientów na potrzeby pozycjonowania,
  •   poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu pozycjonowania.
  •   współpraca z Działem Handlowym

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych,
  • bardzo dobra znajomość zasad SEO,
  • znajomość standardów pozycjonowania stron internetowych,
  • praktyczna znajomość HTML oraz CSS,
  • znajomość technologii stron www,
  • znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych,
  • znajomość narzędzia Google Analitycs,
  • zmysł analityczny,
  • mile widziane zainteresowanie marketingiem, w szczególności marketingiem internetowym,
  • kreatywne podejście do wykonywanych zadań,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków.

Oferujemy

  •          pracę w zgranym i stabilnym zespole,
  •          ciekawe i ambitne zadania,
  •          sukcesywne szkolenia branżowe,
  •          komfortowe warunki pracy w oparciu o umowę o pracę, stałe godziny pracy,
  •          atrakcyjne wynagrodzenie
  •          podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji,

Miejsce pracy: ŁÓDŹ (możliwość ustalenia pracy zdalnej)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"­­­