Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Projektant/Projektantka szkoleń e-learningowych

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Projektant/Projektantka szkoleń e-learningowych
Warszawa

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży doradczo-szkoleniowej – szukamy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/Zdalnie

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • tworzeniem wstępnej koncepcji szkolenia e-learningowego dla Klienta (na podstawie zapytania ofertowego),
  • udziałem w spotkaniach z Klientami wspólnie z Menedżerem Zespołu w celu identyfikacji ich potrzeb oraz oczekiwań,
  • analizą udostępnionego przez Klienta wsadu merytorycznego oraz stworzeniem na jego podstawie scenariusza e-learningowego w PowerPoint (m.in. ustaleniem postaci szkolenia oraz ich ról, zaproponowaniem layout’u szkolenia, stworzeniem wizualnej strony slajdów oraz rozpisaniem treści w postaci dialogów czy opisów akcji na ekranie - ze szczególnym uwzględnieniem zasad storytellingu),
  • wprowadzaniem do scenariusza zgłoszonych przez Klienta poprawek,
  • stałym kontaktem z Deweloperem e-learningu, Specjalistą ds. innowacji oraz Specjalistą ds. marketingu w tworzeniu produktów e-learningowych.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w pracy twórczej i kreatywnej z treścią - storytellingoraz doświadczenie na stanowiskach związanych z e-learningiem (pisanie scenariuszy e-learningowych dla Klienta biznesowego bądź współpraca z zespołem deweloperskim przy produkcjach e-learningu),
  • bardzo dobrze znasz PowerPoint oraz cechuje Cię poczucie estetyki (potrafisz w atrakcyjny sposób przenieść treści na wizualizacje),
  • możesz wykazać się wiedzą z zakresu e-learningowejmetodyki nauczania (efektywności przekazywania treści czy budowania zaangażowania uczestnika),
  • cechują Cię: kreatywność, nieszablonowe myślenie, zdolności komunikacyjne, gotowość do uczenia się oraz inicjatywa w działaniu,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z biznesowym Klientem zewnętrznym (atut mile widziany),
  • możesz wykazać się ogólną znajomością przynajmniej jednego z programów do produkcji ekranów e-learningowych (Articulate 360, Adobe Captivate, iSpring), jak i programów do animacji (atut mile widziany).

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • wynagrodzenie: 3 200 - 3 700 PLN netto (UoP),
  • stałą pracę w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia (UoP, B2B),
  • dostosowany do Twoich preferencji tryb pracy: w biurze we Wrocławiu bądź zdalnie,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, licencje do platform stockowych),
  • wsparcie w rozwoju i podnoszeniu swoich kompetencji,
  • możliwość nabycia umiejętności deweloperskich (produkcja ekranów, animacji, montaży filmowych, podcastów itp.),
  • możliwość realizowania własnych pomysłów.