Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Java Web Developer

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Java Web Developer
Kraków

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży IT - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia/Polska/Zdalnie

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • projektowaniem i wdrażaniem złożonej aplikacji oprogramowania,

  • analizą wymagań biznesowych, wyników informacji zwrotnych dotyczących użyteczności i specyfikacji funkcjonalnych w celu sformułowania zaleceń technicznych,

  • weryfikacją oprogramowania w celu określenia realizacji projektu w ramach czasowych i kosztowych,

  • likwidowaniem potencjalnych zagrożeń w zadaniach,

  • kontaktem z analitykami biznesowymi,

  • tworzeniem najlepszych praktyk w celu poprawy produktywności.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w tworzeniu Java i frameworków Java (Spring, Hibernate),

  • interesuje Cię rozwiązywanie problemów poprzez wykorzystywanie technologii,

  • masz wiedzę w zakresie złożonych architektur systemowych,

  • posiadasz praktyczną znajomość struktur danych, wzorców projektowych i algorytmów,

  • cechują Cię: komunikatywność, terminowość i skrupulatność,

  • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (min. B2).

Mile widziane:

Znajomość narzędzi i technologii takich jak: Java, Spring, Hibernate, Liquibase, Maven, AWS, Vue.js.

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • pracę przy tworzeniu i rozwijaniu aplikacji internetowej dla jednej z największych linii lotniczych na świecie,

  • wynagrodzenie: do 25k PLN netto (B2B),

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej lub zdalnej,

  • opiekę medyczną (w 100% pokrytą przez firmę) oraz ubezpieczenie na życie,

  • bogaty pakiet wybranych benefitów pozapłacowych: karta multisport, system kafeteryjny, kursy językowe itd.,

  • programy szkoleniowe,

  • system poleceń pracowników.