Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Łomianki
    (05-092)

Praca na stanowisku Księgowa/Księgowy – dział wewnętrzny

Łomianki

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Księgowa/Księgowy – dział wewnętrzny
Łomianki

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – światowego lidera oferującego innowacyjne rozwiązania dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Łomianek, woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Sporządzanie deklaracji VAT oraz pliku JPK_VAT,
  • Rozliczanie delegacji służbowych,
  • Wystawianie faktur ustrukturyzowanych,
  • Monitorowanie należności,
  • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne działu finansowo-księgowego oraz Zarządu.

Wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Wykształcenia wyższego lub średniego ekonomicznego,
  • Bardzo dobrej znajomości zasad księgowości oraz aktualnych przepisów podatkowych,
  • Dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • Znajomość SAPa będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielności, dokładności oraz  terminowości,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz wysokiej motywacji do pracy.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek frekwencyjny oraz 13-stą pensję,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach.