Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Stuttgart
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Odlewnik / Formierz niemiecka umowa, pokój 1-os

Odlewnik / Formierz niemiecka umowa, pokój 1-os
Stuttgart

Opis stanowiska

  • Nadzór procesu produkcyjnego
  • Odlewanie aluminium
  • Przygotowanie form odlewniczych
  • Obsługa pieców do wytapiania
  • Wprowadzanie metalu do form odlewniczych
  • Obsługa maszyn
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość odlewnictwa kokilowego mile widziane
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM
  • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę DARMOWE - oferta Bawaria i odpłatne - oferta Berlin
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie www.tlumaczenia-koncepcja.pl
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.