Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Kondratowice
    (57-150)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kontrolingu finansowego

Specjalista ds. kontrolingu finansowego
Kondratowice

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • udział w przygotowywaniu budżetu, prognoz, symulacji oraz kontrola realizacji,
  • analizy przepływów finansowych, sporządzanie analiz finansowych, tworzenie raportów
  • przekrojowe analizy rentowności (produkty, klienci, projekty, inwestycje),
  • planowanie płynności finansowej przedsiębiorstwa,  monitorowanie i kontrolowanie
  • bieżąca kontrola w obszarze przychodów i kosztów dedykowanego obszaru, inicjowanie i wsparcie działań optymalizujących w tym obszarze,
  • kalkulacja i wdrażanie nowych KPI, monitorowanie realizacji strategicznych i operacyjnych celów przedsiębiorstwa,
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • biegła/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (najlepiej w firmie produkcyjnej),
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
  • znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość księgowości,
  • znajomość mechanizmów biznesowych związanych ze sprzedażą i marketingiem,
  • mile widziane doświadczenie z narzędziami do raportowania klasy BI,
  • skrupulatność, punktualność, motywacja
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na bazie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z naszym klientem - niemieckiej średniej wielkości firmie rodzinnej produkującej wysokiej jakości systemy rur kanalizacyjnych, przyłącza kanalizacyjne, studnie inspekcyjne, systemy zagospodarowania i podczyszczania wód opadowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do ustalenia – w zależności od kwalifikacji i doświadczenia kandydata)
  • możliwości rozwoju,
  • udział w szkoleniach w centrali firmy w Niemczech,
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Kondratowicach pod Wrocławiem,
  • sympatyczną atmosferę
  • możliwość realizacji sportowych pasji poprzez udział w programie MultiSport.