Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Lubartów
    (21-100)

Praca na stanowisku MAGAZYNIER - LUBARTÓW

Lubartów

, Eurokadra S.A.
187 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

MAGAZYNIER - LUBARTÓW
Lubartów

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko magazynier w mieście Lubartów. Firma funkcjonuje od 27 lat na polskim rynku. Swoim pracownikom gwarantuje nie tylko stabilność zatrudnienia, ale także możliwość rozwoju i szeroki pakiet benefitów. Pracownik zatrudniony na stanowisku magazynier powinien cechować się punktualnością i sumiennością. Ważne, by był komunikatywny, nie bał się pracy z ludźmi. Jeśli jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy zmianowej – zgłoś się do nas.

Wymagania

  • kurs na wózki jezdniowe lub prawo jazdy kat. B.
  • rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków
  • efektywność i wydajność w działaniu
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pracy fizycznej w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie funkcjonującej od 27 lat na polskim rynku,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie
  • Profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie.
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość zakwaterowania