Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Chorzów
    (41-500)

Praca na stanowisku MAGAZYNIER - CHORZÓW

Chorzów

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

MAGAZYNIER - CHORZÓW
Chorzów

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – jednej z największych firm branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko magazynier w mieście Chorzów. Na każdym z naszych magazynów, dbamy o to, by nasi klienci mogli znaleźć swoje ulubione produkty w naszych sklepach. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku, dlatego praca na naszych magazynach to nie tylko stabilne i pewne zatrudnienie, ale również dostęp do różnego rodzaju benefitów. W pracy na magazynie ważna jest Twoja dyspozycyjność. Do Twoich obowiązków będzie należało kompletowanie towarów, pakowanie, przygotowywanie towarów do wysyłki czy wykonywanie innych prac magazynowych. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś kontaktowy i dyspozycyjny – dołącz do Naszego zespołu.

Wymagania

  • chęć do pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego unoszącego do 30 cm
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych: 20:00 – 06:00

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie spożywczej
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie (16 zł netto)
  • Profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie