Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Magazynier - Gądki koło Poznania

Poznań

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier - Gądki koło Poznania
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – lidera jednej z największej firm logistycznych w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera we wsi Gądki koło Poznania. Do zespołu zatrudnimy osobę, która posiada uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B. Jako, że firma świadczy usługi nie tylko w Polsce, ale również w Europie – mamy szeroko rozbudowaną sieć magazynów. W naszej branży nie można się nudzić. Na każdym magazynie wykonuje się pracę w całkiem odmienny sposób. Jeśli jesteś pracowity, lubisz przebywać z ludzi, a współpraca z nimi nie stwarza Ci żadnych problemów zgłoś się do nas. Jako grupa stawiamy na rozwój zawodowy, ciągle uczymy się czegoś nowego. Dzięki temu możesz w przyszłości brać udział w naszych wewnętrznych rekrutacjach i startować na inne stanowiska. Jeśli jesteś otwarty na zdobywanie nowego doświadczenia i nie boisz się nowych wyzwań – zgłoś się do nas i dołącz do Naszego zespołu.

Wymagania

  • efektywność i wydajność w działaniu
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pracy fizycznej w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie (szacunek względem każdego pracownika wiąże się z utworzeniem doskonale zorganizowanego środowiska pracy)
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie (od 16 zł netto)
  • Podwyżki stażowe
  • Profesjonalne wdrożenie i pełne wsparcie
  • Możliwość rozwoju i awansu wew. firmy
  • Możliwość zakwaterowania