Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Wyszków
    (07-100)

Praca na stanowisku Magazynier - Wyszków

Wyszków

, Eurokadra S.A.
165 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier - Wyszków
Wyszków

Opis stanowiska

  • kompletowanie zamówień sklepowych
  • poruszanie się po magazynie wózkiem widłowym, nie wymagamy UDT
  • dostawa pobranego towaru
  • dodatkowe składowanie, oklejanie towaru folią
  • sprzątanie stanowisk pracy

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (lub chęć wyrobienia)
  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (nie starsze niż 6 miesięcy)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (możliwość szkolenia UDT)
  • przyjazna i nieformalna atmosfera pracy
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie (od 4000-9000 netto) w zależności od wydajności
  • darmowe posiłki w trakcie pracy