Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Operator wózka widłowego - Tychy

Tychy

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Operator wózka widłowego - Tychy
Tychy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – jednego z liderów w branży motoryzacyjnej zatrudnimy operatora wózka widłowego (wózków czołowych, jak i bocznych). Jako, że branża motoryzacyjna ciągle się rozwija przez wprowadzenie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań potrzebujemy osób doświadczonych, dla których praca w dużej ilości godzin nie stanowi żadnego problemu. Praca jako operator wózka widłowego należy do bardzo odpowiedzialnych. Daje możliwości nie tylko stabilnego zatrudnienia, ale również możliwości rozwoju co wiąże się z uzyskaniem awansu i szansy na satysfakcjonujące zarobki. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia w dobrze prosperującej firmie – dołącz do Naszego zespołu.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT, wózki czołowe i boczne)
  • chęci do pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • gotowość do pracy (praca min. 5 dni w tygodniu)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie motoryzacyjnej
  • Wynagrodzenie zasadnicze (27 zł brutto)
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Stawimy na rozwój nie tylko własny a przed wszystkim naszych pracowników. Sukces naszej firmy, zawdzięczamy naszym pracownikom.
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy