Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bogatynia
    (59-916)

Praca na stanowisku Manager salonu PLAY / Bogatynia

Bogatynia

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Manager salonu PLAY / Bogatynia
Bogatynia

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci dla Autoryzowanego Dealera Telefonii Komórkowej PLAY

Miejscowość: Bogatynia, woj. dolnośląskie

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie salonu Play
  • Sprzedaż usług największego operatora komórkowego w Polsce
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Tworzenie oraz utrzymywanie relacji z klientami salonu
  • Nakładanie celów sprzedażowych na współpracowników
  • Motywowanie i rozliczanie współpracowników
  • Opieka nad obecnymi klientami PLAY

Wymagania

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w pracy w salonie telekomunikacyjnym

·         Posiadanie firmy lub gotowości jej założenia

·         Umiejętność ukierunkowania pracy na wyznaczony cel

·         Pozytywne nastawienie

Mile widziane

·         doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant/kierownik salonu operatora telekomunikacyjnego.

Oferujemy

To oferujemy

·         Umowa Managerska/Partnerska

·         prowizja sprzedażowa + system premiowy

·         Gotowy do przejęcia, funkcjonujący salon Play

·         Szkolenia ofertowe i sprzedażowe

·         Wsparcie marketingowe od operatora Play

·         Stałe wsparcie doświadczonego regionalnego kierownika sprzedaży oraz trenera sprzedaży

·         Biznes, który daje zyski i satysfakcję