Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Windykator telefoniczny

Szczecin

, Eureka - Finanse Sp. z o. o.

Windykator telefoniczny
Szczecin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• przygotowanie obsługi windykacyjnej poprzez zebranie informacji niezbędnych do podjęcia działań windykacyjnych wobec nieregularnego płatnika,
• prowadzenie telefonicznych i korespondencyjnych negocjacji z dłużnikami w celu windykacji należności,
• prowadzenie dokumentacji w systemach informatycznych związanej z postępowaniem windykacyjnym,
• prowadzenie rozmów oraz korespondencji z innymi podmiotami zewnętrznymi i wewnętrznymi w sprawach związanych z prowadzonym postępowaniem windykacyjnym.

Wymagania

Od pracowników oczekujemy :
• Dwuletniego doświadczenia w branży windykacyjnej
• Zdolności interpersonalnych oraz negocjacyjnych
• Silnej motywacji do pracy
• Znajomość obsługi pakietu MS Office
• Zdolności organizacyjne
• Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
• Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
• Znajomości prawa

Oferujemy

• Samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjną premią od wyników;
• Możliwość awansu;
• Specjalistyczne szkolenia;
• Pracę w młodym zespole;

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883)".