Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Chorzów
    (41-500)

Praca na stanowisku Ślusarz - Chorzów

Chorzów

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Ślusarz - Chorzów
Chorzów

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarz. Zatrudnimy pracownika, który lubi pracę z ludźmi, posiada duże zaangażowanie, ma chęci do pracy i szybko się uczy. Potrzebujemy osób, które są odpowiedzialne, uczciwe i świetnie zorganizowane. Jeśli to co czytasz, jest o Tobie -dołącz do Naszego zespołu!

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność szczepiania i trasowania
  • uprawnienia na suwnice – mile widziane
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dobrze zorganizowanej firmie, działającej na rynku od ponad 10 lat
  • Wynagrodzenie zasadnicze (od 4000 zł brutto miesięcznie)
  • Praca od poniedziałku do piątku, soboty tylko dla osób chętnych
  • Perspektywę rozwoju. Wdrażane są nowe technologie, a zakład stale się modernizuje, co wiąże się z twoim rozwojem i zdobywaniem doświadczenia i nowych umiejętności