Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Lubliniec
    (42-700)

Praca na stanowisku Specjalista HR

Lubliniec

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista HR
Lubliniec

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Lubliniec, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z cyklem życia pracownika w organizacji (sporządzanie umów, skierowań na badania, prowadzenie akt osobowych, weryfikacja czasu pracy),
  • Prowadzenie i koordynowanie procesów rekrutacyjnych,
  • Onboarding pracowników,
  • Tworzenie i koordynowanie planu rozwoju pracowników,
  • Działania employer brandingowe,
  • Wsparcie innych działów oraz pracowników w obszarze HR,
  • Tworzenie raportów i zestawień,
  • Aktywny udział w projektach wdrożeń nowych narzędzi HR.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia wyższego – mile widziane w obszarze ZZL,
  • Praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Łatwości w poruszaniu się w social mediach,
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • Samodzielności i zaangażowania,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez podejmowanie ciekawych wyzwań,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.