Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku elektryk uprawniennia bez ograniczeń

Gdańsk

, Temphory Polska

elektryk uprawniennia bez ograniczeń
Gdańsk

Opis stanowiska

Temphory Polska jest holenderską Agencją Pośrednictwa Pracy. Specjalizuje się w szkoleniu oraz dostarczaniu dla przemysłu wysokiej jakości specjalistów z branży technicznej, w tym budowlanej, metalurgicznej i paliwowej.
Obecnie dla naszego klienta z branży przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych

Obowiązki:
- kierowanie pracą do 10-osobowej grupy pracowników lub ewentualne nadzorowanie pracy podwykonawcy oraz późniejsze rozliczanie wykonanej przez nich pracy
- prowadzenie uzgodnień z gestorami, dostawcami, kontrahentami, inspektorami, zleceniodawcami, projektantami i innymi stronami
- wyjaśnianie pojawiających się na budowie problemów
- rozliczanie prowadzonej budowy
- tworzenie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

-posiadanie uprawnień bez ograniczeń do kierowania robotami elektrycznymi/energetycznymi (zewnętrzne sieci)
- min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych (budowa zewnętrznych sieci elektrycznych, budowa oświetlenia ulicznego, usuwanie kolizji energetycznych, zabezpieczanie kabli energetycznych, itp. Ale zewnętrzne sieci)
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana osoba z umiejętnościami kosztorysowania robót energetycznych

Oferujemy

- Umowa o pracę
- praca na pełen etat + nadgodziny,