Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Badenia
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Kierowca autobusu z j. angielskim, praca w Niemczech

Kierowca autobusu z j. angielskim, praca w Niemczech
Badenia

Opis stanowiska

  • Przewóz pasażerów
  • Ewentualna sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Gotowość podjęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub oczywiście języka niemieckiego Akceptujemy również kandydatów znających jedynie j. angielski
  • Prawo jazdy kat. D i DE
  • Kod 95
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu
  • Miła aparycja
  • Własny samochód mile widziany

Oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednie u pracodawcy niemieckiego – przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej i podmiejskiej
  • Pracę na pełny etat
  • Niemiecką o pracę na czas określony 1 rok z możliwością przedłużenia (6-miesięczny okres próbny)
  • Wynagrodzenie od 13,50 € do 17,71 €/ h (uzależnione od miejsca pracy oraz poziomu znajomości j. angielskiego lub j. niemieckiego)
  • Średni miesięczny czas pracy/etat to ok.180 godzin
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – odpłatne lub darmowe przez okres 1-3 miesięcy (w zależności od pracodawcy)
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Możliwość przeniesienia się do Niemiec na stałe wraz z rodziną.
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych