Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kucharz osobisty

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kucharz osobisty
Wrocław

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i - co ważniejsze - znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie dla naszego Klienta indywidualnego szukamy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • przygotowywanie dań zgodnie z zaleceniami dietetycznymi oraz wytycznymi klienta,
  • przygotowywanie i koordynację przyjęć,
  • codzienne planowanie oraz dokonywanie zakupów,
  • dbanie o jakość i estetykę serwowanych potraw.

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • gotowanie jest Twoją pasją,
  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego Kucharza,
  • jesteś gotowy do przygotowywania dań różnorodnych kuchni ze szczególnym uwzględnieniem preferencji pracodawcy,
  • zwracasz szczególną uwagę na jakość używanych produktów, serwowanych dań, czy dbałość
  • takie szczegóły jak alergeny,
  • posiadasz prawo jazdy kat. „B”,
  • wykazujesz się wysoką kulturą osobistą i elastycznością w działaniu,
  • jesteś dyspozycyjny/a codziennie w różnych porach dnia,
  • cechują Cię: otwartość na zmiany, innowacyjność i kreatywność.

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w prestiżowym środowisku,
  • możliwość podróżowania i przygotowania posiłków w różnych częściach świata,
  • perspektywy rozwoju zawodowego poprzez szkolenia w renomowanych akademiach w Polsce i za granicą.